MENÜ

ŞİRKET PROFİLİ Ana Sayfaya Dön

2000 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren DELTA , tamamını bünyesinde istihdam ettiği geniş ve uzman kadrosu ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olarak, değişime hızlı uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir.

Sürekli kendini yenileyen ve istikrarlı bir şekilde büyüyen DELTA , inşaat sektörünün tüm alanlarında, farklı niteliklerdeki projelerde hizmet vermektedir.

Proje süresince her departmanda yüksek hassasiyetle çalışan DELTA , riskleri minimize eden toleranslı yapısıyla yatırımcı ve işverene güven vermektedir.

DELTA’nın benzerlerinden temel farklılığı: Hizmet taleplerine proje ölçeği ayırt etmeksizin yapıcı, sonuca dönük yaklaşımı ve buna imkan sağlayan çözüm odaklı esnek yapısıdır. DELTA , şartlar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikasından ödün vermemektedir.

DELTA 2010 yılında mevcut kadrosunu geliştirerek anahtar teslim projelere imza atmak üzere OFKA Yapı’yı kurmuştur.

OFKA Yapı ile hizmet alanını daha da genişleten DELTA , yeni atılımları ve ses getiren projeleriyle büyümeye devam etmektedir.

MİSYON / VİZYON

Kalite bir ahlak felsefesidir ilkesinden yola çıkarak hizmet veriyoruz. Bizi öne çıkaran en önemli değerimiz uyum sağlama yeteneğimizdir. Hedefimiz hayata değer katan kalıcı eserler üretmektir.

DEĞERLERİMİZ

  Müşteri beklentilerine uyum,

  Nezaket ve tevazu,

  İnsana değer ve topluma katkı,

  Şeffaflık,

  İşbirliği ve takım ruhu,

  Gelişim için sürekli çalışma,

  Çevre bilinci

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Bizi öne çıkaran en önemli değerimiz uyum sağlama yeteneğimizdir...

Şirketimizin temel ilkesi, standartlara uygun, yüksek güvenilirlikte ve müşteri memnuniyetini hedefleyen kalitede hizmet vermektir.

ÖNCE İNSAN!

Sağlık, İş Güvenliği ve Çevre Prensipleri (HSE)

Yaptığımız çalışmaların; personelimize, bizimle çalışan yüklenici firmalara, ziyaretçilerimize ve doğal çevreye zarar verebileceğinin farkındayız. Oluşabilecek bu tür potansiyel tehlikeleri önceden tespit edip uygun tedbirlerle bunları önlemek zorunluluğumuzun her zaman bilincindeyiz.

Politikamız gereği;
Yaptığımız işlerde sürekli olarak yasalara, talimatlara ve çalışma izinlerine saygı gösteririz. İş kazalarından kaynaklanan yaralanmayı, mesleki hastalık riskini ve doğal çevreye verilebilecek zararı sıfıra indirmeyi enerji kaynaklarını verimli kullanmayı ve atıkları en aza indirmeyi hedefleriz. İş emniyeti, mesleki hastalık ve doğal çevreyi koruma konularında sürekli bilgi aktarımı ve eğitimi sağlarız.

İş güvenliği, işçi sağlığı ve çevre prensipleri

Tüm yaralanmalar ve mesleki hastalıklar önlenebilir.

Her çalışan; yaralanma ve hastalıkları önlemek ve çevreyi korumaktan sorumludur.

Emniyet, işin en önemli parçasıdır. Çalışanların tümü emniyetli çalışmaktan sorumludur.

HSE eğitimleri; çevreye saygılı iş ortamının yaratılmasının ve emniyetin en önemli parçasıdır.

Emniyetle ilgili olabilecek riskler hemen tespit edilip, gerekli düzeltmeler anında yapılır.

HSE programının başarıya ulaşmasının en kritik elemanı insandır.

İŞTİRAKLERİMİZ

OFKA YAPI

Anahtar teslim taahhüt projelerini gerçekleştiren şirketimizdir.